I OVE GODINE OBILJEŽILI SMO HOD - HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN
Autor: Maja Pavičić, 20. 9. 2012.

Sunčani ponedjeljak 10. rujna je bio pravi dan za trčanje. Učenici od 1. do 8. razreda obilježili su dan sporta u bijelim majicama.

Veoma smo se zabavili trčeći i hodajući od slastičarnice „Galeb“ do plaže „Nova voda“ .  Prof. Dragičević i prof. Vučković iz tjelesne i zdravstvene kulture  ispratili su nas sa starta i bodrili nas, a na cilju su nas dočekali prof. Jasprica i prof. Blečić koji su mjerili vrijeme i bilježili tko je prvi stigao. Popili smo vode i krenuli natrag uz dobro raspoloženje, a pri povratku su neki učenici pojeli sladoled, popili sok i uživali u šetnji uz more.

Najbolji u cijeloj školi bili su Antonio Ćoza iz 7.a i Valnea Sablić iz 5.a. Čestitke pobjednicima i pozdrav Žurkovu do sljedeće godine i sljedeće trke na Hrvatskom olipijskom danu!

Novinarka: Maja Pavičić, 7.b

Fotografije: Emma Ivić (6.a), novinarska skupina

Antonio Ćoza (lijevo) pobjednik je  u ukupnom poretku dječaka, dok je Marko Boltužić osvojio drugo mjesto u kategoriji dječaka iz 7.razreda.

Valnea Sablić iz 5.b osvojila je prvo mjesto u ukupnom poretku djevojčica, a s njom je Nikla Magyar koja je treća u kategoriji djevojčica 5.razreda.

Ivan i Rene iz 5.a razreda. Rene Zbašnik (desno) osvojio je prvo mjesto, a Ivan Tonković drugo mjesto u kategoriji dječaka iz petih razreda, a Rene je ujedno i drugi u ukupnom poretku.

Morena Sitar  (lijevo) prva je, a Enesa Hodža druga među učenicama 6.razreda.

Jonuz Hoxha pobijedio je u kategoriji dječaka 6.razreda.

Filip Galić osvojo je treće mjesto u kategoriji dječaka iz 7.razreda.

Priprema, poooozoooor, sad! Start djevojčica 5.razreda.

Prof. Radojka Dragičević oduševila nas je originalnom majicom koju je sama oslikala.

Ravnateljica dijeli priznanja najuspješnijim učenicima.

HOD 2012. - najbrži učenici naše škole.